Fotograf Rodzinny

Home / Fotograf Rodzinny

Zycie każdego człowieka czy całej rodziny składa się z bardziej lub mniej fascynujących chwil, wartych uwiecznienia. Do tego celu służy fotografia.

Zatrzymane chwile

W dobie cyfryzacji i telefonii komórkowej, prawie każda osoba posiada telefon zaopatrzony w aparat fotograficzny za pomocą którego uwiecznia ważny dla niego obraz przechowywany później na kartach pamięci, pendrivach lub innych specjalistycznych nośnikach informacji. Jednak zapisanie danych na tego typu urządzeniach wiąże się z z koniecznością posiadania projektora, który umożliwi odczytanie i wyświetlenie umieszczonych tam danych, co nie zawsze jest dostępne „od ręki”. 
Dużo prostszą metodą jest wykonanie fotografii w postaci papierowej jako pojedyncze zdjęcie, bądź specjalnie zaprojektowanej foto książki, zawierającej obrazy które chcemy przechować przez długi czas, bez konieczności włączania odpowiednich urządzeń do ich przeglądania.

Fotograf Kęty

Nasza firma fotograficzna pod nazwą Sztuka Wspomnień szczyci się wykonawstwem profesjonalnej fotografii z każdej dziedziny życia. Najczęstszymi naszymi klientami są rodziny wyrażające chęć uczestnictwa w sesjach fotograficznych i pragnących posiadać wyjątkowe zdjęcia, obrazujące emocje związane z ich wzajemnymi relacjami. Organizujemy sesje ślubne w wysoce profesjonalnym studio, sesje plenerowe, a także dokumenty filmowe związane z ważnymi wydarzeniami z życia rodziny. Naszą flagową działalnością jest fotografia ślubna oraz reportaż z dnia zaślubin, lecz jesteśmy otwarci na sugestie par nowożeńców i dokumentujemy inne, ważne dla nich chwile przed w trakcie, jak i po ślubie.

Określamy się jako “fotograf rodzinny“, ponieważ najczęściej pracujemy z rodziną, rzadziej z osobami indywidualnymi. Naszym celem jest utrwalenie najważniejszych momentów i niepowtarzalnych chwil trudnych do do uchwycenia gołym okiem, a każde zarejestrowane wydarzenie – w trakcie oglądania zdjęć – przywoła miłe i radosne wspomnienia.

Nasi klienci mogą liczyć na różnorodną formę dokumentacji sesji zdjęciowej, jest to płyta DVD, pendrive, galeria internetowa oraz zdjęcia w formie papierowej, na wysokogatunkowym produkcie.

fotograf rodzinny
fotograf Kęty