Zdjęcia ślubne to wszystko, co zostało po dniu ślubu. Trochę banalne, ale prawdziwe. A ponieważ uważamy, że byłoby szkoda, gdyby Twój album ślubny trafił na strych w ciągu miesiąca, w tym poście damy Ci kilka wskazówek a będziesz świetnie wygladała na każdym zdjęciu!

Niezależnie od tego, czy jesteś fotogeniczna, czy nie, każdy może być sfotografowany.  Naprawdę!

 

Zaczynamy od przygotowań.

Wybierz fotografa, który ci odpowiada. Każdy fotograf ma swój własny styl. Jeden pracuje dużo ze światłem, inny lubi dokładnie uchwycić wszystkie szczegóły, a jeszcze inny ma swój własny styl, wykonując zdjęcia analogowe. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne i znajdź odpowiedniego fotografa.

Wybrałaś fotografa, który będzie pasował do twojego idealnego zdjęcia? Bardzo dobrze, to połowa już za Tobą. A teraz rady….

1. Zaplanuj romantyczną sesję.

Zaplanuj sesję zdjęciową z fotografem, abyś przyzwyczaiła się do aparatu, fotografa i jego sposobu pracy. Godzina do półtorej godziny pozowania ze swoim ukochanym nie jest prawdopodobnie czymś, co robisz każdego dnia, a uczucie odprężenia u fotografa jest chyba najważniejszą rzeczą. Kiedy wiesz że czujesz się komfortowo, to sprawia, że jesteś milion razy ładniejsza.

2. Zrelaksuj się.

Spróbuj się zrelaksować i uśmiechać się! Fotograf chce cię uchwycić, tak piękną jaką jesteś. Posłuchaj instrukcji fotografa i jeśli czujesz, że masz złą pozę zmień to.

3. Dużo się śmiej.

Często, gdy jesteś zdenerwowana lub spięta, to widać to na twojej twarzy. Ale nie chcesz też fałszywego uśmiechu, który zostaje na Twojej twarzy, więc postaraj się dobrze się bawić i bądź zrelaksowana. Bądź sobą!

4. Chwila przerwy

W połowie sesji zdjęciowej, odpocznij i odpreż się, zjedz coś i ćwicz mięśnie twarzy. Na przykład, naśladuj chomika lub królika; będziesz zaskoczona wynikami. 

5. Spokojnie

Poświęć trochę czasu na zdjęcia grupowe, a będą one zabawne. Chwile wspólnego fotografowania zajmują trochę czasu, więc zaplanuj na to wystarczająco dużo czasu. Szkoda, że musisz to robić szybko i sprawnie.

6. Uważaj na swoją postawę.

Dobra postawa: prosto do tyłu, ramiona do tyłu, klatka piersiowa do przodu i podbródek do góry. Bardzo dobrze. Teraz musimy się tylko śmiać.

7. Przedyskutujcie swoje życzenia

Na koniec, przedyskutuj swoje życzenia z fotografem. Podaj listę możliwości fotograficznych, o których nie należy zapominać.

Jesteśmy pewni, że będziesz w stanie zacząć od tych wskazówek. Wybierz dobrego fotografa, poćwicz swój uśmiech przed lustrem, bądź sobą i baw się dobrze. Wszystko będzie dobrze! 

Privacy Preference Center