O NAS

NASZA HISTORIA
– O NAS

W życiu zawodowym jesteśmy fotografem ślubnym i tylko ślubnym. Wychodzimy z założenia, że chcąc robić coś dobrze, trzeba się temu poświęcić w pełni. Do każdego ślubu podchodzimy indywidualnie, tak by każda para otrzymała zdjęcia, na których najbardziej im zależy.

Więcej nie napiszemy… sądzimy, że to zdjęcia ślubne, które samodzielnie wykonujemy, powinny opowiadać za nas. To one są efektem naszej pracy, doświadczenia, umiejętności i zamiłowania do tego co robimy 😉
W życiu prywatnym jesteśmy małżeństwem. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas, poznawać zakątki naszej ojczystej ziemi oraz w miarę możliwości egzotyczne zakątki globu.
Jesteśmy ludźmi otwartymi i uśmiechniętymi. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi, a w szczególności uwieczniać relacje pomiędzy nimi. Fotografowanie to nie tylko nasz sposób na życie. Będąc na swoim ślubie, po drugiej stronie aparatu, zrozumieliśmy istotę tej najważniejszej pamiątki, jaką są zdjęcia ślubne. Dziś to świadomość i radość z towarzyszenia parze, w tak ważnym dla narzeczonych dniu, jest dla nas bardzo motywującym elementem naszego życia.

Wspomnieliśmy o tym, że nasze spojrzenie na dzień ślubu, zmieniło się w dniu naszej uroczystości ślubnej. By nie być gołosłownym, zobaczcie jak wyglądało nasze szczęście tego właśnie dnia. Te zdjęcia każdorazowo przypominają nam, jak istotne jest odpowiednie zachowanie wspomnień i emocji towarzyszących nam w tak fajnych chwilach.